Poezja

Henryka Łazowertówna, Czuwanie, 1934

luty 24, 2020
Dziesiąta. — W tekturowem pudle domu się zamykambudować trudną noc, która dzień od dnia oddzieli.W domu bieda szeleści kartkami komornika,choroba dławi wonią lekarstw i zmiętej pościeli.
Kalendarium

Kalendarium Radia Istebna - 24 luty

luty 24, 2020
Zobacz co wydarzyło się 24 lutego.
FILM - Receznje

O chłopcu, który ujarzmił wiatr

luty 23, 2020
„Dokonania Williama Kamkwamby są najlepszym przykładem tego, ile możemy zrobić, w obliczu przeciwności, przed którymi stajemy.” Al Gore, były wiceprezydent USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla
Kalendarium

Osobowość Roku 2019 "Dziennika Zachodniego" - KULTURA

luty 20, 2020
Plebiscyt organizowany przez gazetę "Dziennik Zachodni" wyłonił osobowości w różnych dziedzinach.
Kalendarium

Kalendarium Radia Istebna - 17 luty

luty 17, 2020
Co jeszcze wydarzyło się 17 lutego?
LITERATURA - Receznje

Jaume Cabre "Agonia dźwięków"

luty 16, 2020
To jest jedna z książek, która nie dość, że pozostaje w pamięci, to jeszcze skłania do myślenia.

Kalendarz Radia Istebna 2017

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 
 
Drodzy czytelnicy oraz słuchacze Radio Istebna chcielibyśmy zachęcić Was do czynnego udziału w tworzeniu kalendarza na rok 2017 . Pozwolę sobie tutaj przytoczyć słowa Pana Józka mówiące o tym jak to będzie przebiegać: Założeniem kalendarza jest wybranie najpiękniejszych zdjęć z Trójwsi, które da się przypisać poszczególnym miesiącom roku.
 
Zasada jest prosta: słuchacze, czytelnicy Radia Istebna zamieszczają swoje propozycje poprzez stronę http://www.radioistebna.pl/kalendarz-2017, następnie poprzez głosowanie na poszczególne zdjęcia wybieracie najbardziej popularne w danym miesiącu a my zamieścimy je do kalendarza na 2017 rok. Tak stworzony kalendarz idzie do druku - ilość zależna od zainteresowania. Ja ze swojej strony dodam, że postaramy się abyście Wszyscy przy tworzeniu kalendarza dobrze się bawili przesyłajac zdjecia oraz wybierajac te najlepsze Waszym zdaniem.
Zdjęcia można przesyłać na stronie Foto Pstryk https://www.facebook.com/StrefaWaszejFotografii/ natomiast na stronie www Radio Istebna  będzie można zobaczyć zaktualizowany  kalendarz, czyli wybrane przez Was drodzy czytelnicy i słuchacze - fotografie Trójwsi z poszczególnych miesięcy. Jeszcze raz zapraszam Wszystkih do wzięcia czynnego udziału w Naszej zabawie, jednocześnie przypominam, że również na Stronie Foto Pstryk czekamy na inne Wasze ciekawe zdjęcia jak i ich historię. Dzielcie się z Nami tym, co uważacie za piękne, warte tego by Swiat to poznał. Łapcie swoimi aparatami wszystkie te cudowne, ulotne chwile i ślijcie na nasz adres. Zachęcam też Wszystkich prezenterów radio, aby promowali z Nami akcję Kalendarz 2017 na swoich audycjach.
Pozdrawiam
Sylwia
Zaloguj się, by skomentować

Partnerzy Radia Istebna

LOGO GALERII KUKUCZKA logo istebna.jpg  polineo1